Yayınlanma Tarihi: 23.01.2023

TEZMAKSAN ROBOT TEKNOLOJİLERİ EKİBİMİZ 19-25 OCAK TARİHLERİ ARASINDA IMTEX 2023 FUARI’NDA

Bangalore International Exhibition Centre alanında düzenlenen Imtex Fuarı’nda Tezmaksan Robot Teknolojileri olarak biz de yer aldık. Her yıl imalat endüstrisinden pek çok profesyoneli bir araya getiren Imtex Fuarı, 19-25 Ocak 2023 tarihleri arasında Hindistan - Bangalore şehrinde bulunan BIEC – Bangalore International Exhibition Centre alanında düzenlendi. Tezmaksan Robot Teknolojileri olarak Imtex Fuarı’nda yıllardır distribütörlüğünü yaptığımız Lokesh Machine standında, ürettiğimiz TL 250 ve VM9 modelleri ile Cubebox DR modelini entegre çalıştırdık.

CUBEBOX MODELLERİMİZ DÜNYANIN PRESTİJLİ FUARLARINDA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Türkiye talaşlı imalat sektörünün yurt dışı rekabetindeki yatırımlarını başarıyla sürdürmenin getirmiş olduğu sorumlulukla, Ar-Ge ve inovasyonla geliştirdiğimiz “Yerli Üretim” belgesine sahip Cubebox’ı 20 ülkeye ihraç ettik. 4 yeni modelin farklı ölçülerinden oluşan toplam 8 yeni çeşidiyle mart ayından bu yana ihracatını başlattığımız Cubebox modellerimiz dünyanın prestijli fuarlarında sergilenip ilgi görüyor.

3 YILDA 10 MİLYON DOLAR İHRACAT HEDEFİ

Ülkemizin yerlileşme hamlesine paralel bir şekilde ürettiğimiz Cubebox modellerinin kapasitesi daha da artacak. 2023 yılında Sivas’ta açacağımız yeni fabrikamız sayesinde önümüzdeki 3 yılın sonunda 10 milyon dolar ihracat hedefliyoruz. Yerli üretimi desteklemenin yanı sıra yüksek ihracat kapasitesiyle ülke ekonomisine de katkı yapmayı sürdüreceğiz.

Son Eklenen Haberler