Lazer Kesim

Hakkımızda

Tezmaksan Robot Teknolojileri uygulamaları alanında deneyimli mühendisler tarafından 2019 yılında, Türkiye’nin lider, Avrupa’nın ise beşinci büyük markası Tezmaksan Makine Sanayi tarafından kurulmuştur.

Tezmaksan Robot Teknolojileri; yüksek teknoloji, endüstri, sağlık, lojistik, hizmet ve benzeri alanlarda akıllı robotların geliştirilmesi, tanıtılması ve uygulanması üzerine 6.000 m2’lik kapalı alana sahip, proje kurulum ve satış sonrası hizmetleri bünyesinde barındıran bir teknoloji ve mühendislik firmasıdır. .

Günümüz teknolojisini yakından takip eden, yeniliğe açık, öngörülü, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet anlayışını benimseyen Tezmaksan Robotik Teknolojileri; üretimde esneklik, kalite, verimlilik artışında en gelişmiş kontrol imkânı, entegre robotik otomasyonlarıyla fabrikalardaki tekil otomasyon, robotlu hat kurulumu ve otomasyon konularında anahtar teslim sunarak fabrikalara sektörlerinde rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

Misyon

Teknolojideki değişim ve gelişimin öncüsü olma misyonumuzla, üretim sanayisinin robot ve otomasyon ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmeti sunarak, müşterilerilerimize çözüm üretmek önceliğimizdir.

Vizyon

Türkiye üretim sanayinin Dünya da değişen ve gelişen yeni teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmesi ve rekabet gücünü arttırabilmesi için sürdürülebilir teknolojik çözümler sunmak ve teknolojik yeniliklere imza atmaktır. Yerli üretimimizle Dünyadaki teknoloji üreticisi şirketler arasında yer almak ve Türk sanayisinde robot teknolojileri penatrasyonunu arttırarak Türkiye’nin ihracatına katkı sağlamaktır. Sektörün ihtiyaç duyduğu insan kaynağı gücümüzü de Tezmaksan Akademi ile hem sektöre hem ülkemize kalıcı değer bırakmak üzerinde çalışmalarımıza devam etmek.

Üye Olduğumuz Dernekler